Základní ceník

Základní služby a sazby

Servis u zákazníkapráce technika za hodinu v případě, kdy je servis prováděn u zákazníka. (Mimo pracovní dobu se ke každé hodině přičítá 150 Kč).400 Kč / hodinu
(při výjezdu dvou techniků 700 Kč / hodinu)
Servis u náspráce technika za hodinu v případě, že se nejedná o standardní balíček a práce je prováděna u nás. (Mimo pracovní dobu se ke každé hodině přičítá 100 Kč).300 Kč / hodinu
Diagnostika počítače (softwarová)obsahuje testování diagnostickými programy (pokud není prováděn následný servis u nás).430 Kč
Diagnostika počítače (hardwarová)obsahuje testování výměnou jednotlivých komponent (pokud není prováděn následný servis u nás).530 Kč
Diagnostika počítačepokud je následný servis prováděn u nászdarma
Cestovnédo 5km od provozovny Legionářská 134, BučoviceZdarma
Cestovnéod 6 km od provozovny Legionářská 134, Bučovice10 Kč / km

Základní balíčky pro počítače a notebooky

 • OS 700Kč
  Instalace Windows XP, 7, 8, 10 včetně ovladačů a souvisejícího nastavení


 • START 385Kč
  Instalace základního softwaru pro prohlížení multimediálního obsahu, dokumentů, webových stránek. (Vhodné pro nenáročné uživatele)
 • PLUS 460Kč
  Instalace základního softwaru pro prohlížení multimediálního obsahu, dokumentů, webových stránek. Základní software pro údržbu a monitoring počítače. (Vhodné pro počítače s více uživateli, vysokým počtem různých souborů či pracovní zařízení).
 • PROFI 570Kč
  Instalace základního softwaru pro prohlížení multimediálního obsahu, dokumentů, webových stránek. Základní software pro údržbu a monitoring počítače. Doplňkový software pro multimediální obsah, komunikační a sociální sítě. (Vhodné pro počítače s více uživateli, vysokým počtem různých souborů, pracovní zařízení či zařízení zaměřená na multimédia). Přidaný software dle požadavků zákazníka (cena balíčku se následně odvíjí dle náročnosti).


Údržbové balíčky pro počítače a notebooky

 • CLEAN UP 330Kč
  Hloubkové vyčištění počítače/notebooku od nečistot a kontrola funkčnosti hardwaru.
 • BASIC 420Kč
  Kontrola aktualizací systému a instalovaného programového vybavení. Profilaxe (základní vyčištění systému), kontrola stavu přístroje.
 • ADVANCE 500Kč
  Kontrola aktualizací systému a instalovaného programového vybavení. Profilaxe (základní vyčištění systému), kontrola stavu přístroje. Optimalizace disků.
 • EXPERT 650Kč
  Kontrola aktualizací systému a instalovaného programového vybavení. Profilaxe (základní vyčištění systému), kontrola stavu přístroje. Optimalizace disků. Vyčištění samotného přístroje od nečistot a kontrola funkčnosti hardwarového vybavení.


UPOZORŇUJEME, že v cenách nejsou zahrnuty ceny případně použitých licencí (MS Windows; MS Office, Antivir a jiné)! Použití licencovaného či free softwaru záleží vždy na volbě zákazníka!